راهنمای ثبت پروژه طراحی وب سایت

این راهنما به نحوه عملکرد برنامه کاربردی مدیریت پروژه htmlpack و شیوه استفاده از آن می‌پردازد. این برنامه کاربردی تک صفحه ای جهت ارتقاء و بهبود نحوه‌ی خدمات رسانی به کاربران ما ایجاد گردیده است و از امکاناتی مانند:

برخوردار است.

 1. پروژه ها:

  1. نحوه ثبت پروژه:

   حهت ثبت پروژه می توانید از طریق فرم ثبت پروژه در آدرسhttp://users.htmlpack.com/me/projects/create اقدام نمائید. در این فرم امکان درج خصوصیات و اطلاعات پروژه و ارسال فایل لحاظ گردیده است. درج اطلاعات کامل پروژه مورد نظر در این فرم توصیه می شود. این عمل با کمک به ما برای کسب دید روشنتری از پروژه نقش بسزایی در افزایش کیفیت برنامه ایجاد شده و سرعت انجام کار بر آن و همچنین کاهش هزینه ها بازی می کند. فرآیند ثبت و انجام پروژه تماما دینامیک بوده و امکان ویرایش خصوصیات و تغییر سرویس های گزینش شده پس از ثبت پروژه نیز وجود دارد. کار بر روی پروژه زمانی آغاز می گردد که تمامی خصوصیات آن شفاف باشد.

  2. صفحات:

   باکس صفحات به منظور ثبت صفحات واسط کاربری پروژه و درج توضیحات و ارسال فایل های مرتبط با آن (در صورت وجود) لحاظ گردیده است. چنانچه پروژه شما دارای طرح گرافیکی واسط کاربری می باشد می توانید طرح هر صفحه را به آن ضمیمه کنید. در صورتی که پروژه شما دارای طرح گرافیکی واسط کاربری نمی باشد گزینه طراحی گرافیکی را انتخاب نمائید. در صورت انتخاب این گزینه طرح ایجاد شده برای هر صفحه پروژه به منظور بررسی و تاييد توسط شما در صفحه پروژه ارسال خواهد گردید. چنانچه مایلید که واسط کاربری پروژه به صورت پاسخگو (Responsive) ایجاد گردد گزینه طراحی پاسخگو را انتخاب نمائید.

  3. هزینه:

   هزینه تخمین زده شده در هنگام ثبت پروژه به شما اعلام می گردد. این هزینه تخمینی بوده و امکان افزایش و یا کاهش آن وجود دارد. هزینه نهایی پروژه پس از بررسی خصوصیات آن توسط مدیر پروژه تعیین می گردد. هزینه طراحی گراقیکی (در صورت نیاز) و تبدیل طرح گرافیکی صفحات واسط کاربری به صفحات HTML به صورت جداگانه منظور می گردد. به صورت پیش فرض به هر صفحه به غیر از صفحه اصلی پروژه ۵۰٪ تخفیف اختصاص داده می شود. در صورت انصراف کاربر هزینه پروژه به صورت اتوماتیک بر اساس درصد کار انجام شده بر روی آن محاسبه می گردد.

  4. زمان انجام کار:

   زمان تخمین زده شده در هنگام ثبت پروژه به شما اعلام می گردد. این زمان تخمینی بوده و امکان افزایش و یا کاهش آن وجود دارد. زمان نهایی پروژه پس از بررسی خصوصیات آن توسط مدیر پروژه تعیین می گردد.

  5. گزارش وضعیت:

   وضعیت فعلی پروژه در صفجه پروژه به شما نمایش داده می شود. پس از ثبت, پروژه در وضعیت پیش نویس قرار می گیرد. در این وضعیت امکان تغییر تمامی اطلاعات پروژه و ارسال فایل وجود دارد. شایان ذکر است پروژه هایی که در این وضعیت قرار دارند تحت بررسی و پیاده سازی قرار نمی گیرند. یک پروژه تنها زمانی مورد بررسی قرار گرقته می شود که کاربر پروژه را جهت بررسی ارائه نمائد. پس از ارائه پروژه امکان ایجاد تغییرات توسط کاربر وجود ندارد. در زیر لیست تمامی وضعیت ها ذکر شده است:

   • پیش نویس

   • ارائه-شده

    پروزه جهت بررسی توسط کاربر ارائه شده است.

   • تحت بررسی

    جزئیات پروژه در این وضعیت در اسرع وقت توسط مدیر پروژه مورد بررسی قرار می گیرد.

   • تائید شده

    پروژه جهت پیاده سازی پذیرفته شده است.

   • در صف

    پروژه پذیرفته شده و جهت پیاده سازی در صف قرار گرفته است. کار بر روی پروژه زمانی آغاز می گردد که کار بر روی پروژه هایی که پیشتر در صف فرار گرفته اند به پایان برسد.

   • در حال انجام

   • تکمیل شد

   • تحت پشتیبانی

    پروژه تحت پشتیانی است. هر پروژه به صورت پیش-فرض به مدت ۱۴ روز تحت پشتیبانی قرار می گیرد.

   • پایان مدت پشتیبانی

   • انصراف

    کاربر از پیاده سازی پروژه منصرف شده است.

   • رد شده

    پروژه رد شده است.

   • معلق

    پروژه به حالت تعلیق در آمده است.

  6. گزارش خطا:

   امکان گزارش خطا در پنل گزارش خطا در صفحه پروژه وجود دارد. امکان گزارش خطا تنها زمانی میسر است که پروژه در وضعیت تحت پشتیبانی قرار داشته باشد. خطاها بر اساس اولویت و در اسرع وقت مورد بررسی فرار خواهند گرفت.

 2. مالی:

  1. پرداخت:

   امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین وچود دارد. در صورت استفاده از سایر روش های پرداخت لطفا جزئیات فیش پرداختی را در پنل گزارش مالی پروژه ثبت نمائید.

  2. استرداد وجه:

   در صورتی که مبلغ پرداخت شده پس از انچام کار بیش از هزینه پروژه باشد مبلغ باقیمانده به کاربر استرداد داده می شود. امکان انتقال مبلغ به سایر پروژه ها نیز وجود دارد.