برنامه نویسی PHP

زبان PHP یکی از قدیمی‌ترین و پراستفاده‌ترین زبان های برنامه نویسی بکارگرفته‌شده در امر طراحی و توسعه وب سایت ها و برنامه های کاربردی دینامیک و تحت وب محسوب می‌گردد. از جمله مزایای زبان ‌PHP پشتیبانی گسترده از آن توسط کمپانی‌های میزبانی دامنه و داشتن انجمن‌ها و چارچوب های نرم افزاری فعال می‌باشد. با توجه به آمارهای منتشر شده حداقل بیش از ۸۰ درصد از وب سایت های موجود در اینترنت با بکارگیری این زبان ایجاد گردیده‌اند. از میان گستره‌ی وسیع وب سایت‌ های ایجاد شده توسط این زبان می‌نوان به دانشنامه‌ ویکی‌پدیا و شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و تویتر اشاره نمود.

htmlpack نیز از ابتدای فعالیت خود بسیاری از وب سایت‌ ‌ها و برنامه های دینامیک را با بکارگیری این زبان طراحی و پیاده سازی نموده است. ما همواره آماده بکارگیری این زبان در توسعه انواع برنامه های دینامیک تحت وب متناسب به نیازها و اهداف مشتریان خود هستیم.

توسعه لاراول

htmlpack در پروسه نوسعه برنامه های دینامیک به طور پیش‌فرض از فریم‌ورک لاراول (Laravel) استفاده می‌نماید. لاراول با بهره‌ مندی از قابلیت های فراوان و پشتیبانی از متد معماری برنامه انتقال وضعیت بازنما (REST) گزینه‌ی مناسبی برای طراحی و پیاده سازی وب سرویس ها نیز محسوب می‌گردد.