بهینه سازی وب سایت

خدمات بهینه سازی وب سایت ما به ۲ بخش تقسیم می‌گردد:

بهینه سازی وبسایت جهت بهبود عملکرد برنامه

این شیوه از بهینه سازی جهت افزایش سرعت و میزان کاربر پسندی برنامه انجام می‌شود. با توجه به این‌که ما پروسه طراحی وب سایت را به صورت خصوصی سازی شده انجام می‌دهیم و از برنامه‌‌های آماده که از لحاظ عمکلرد کند و پرهزینه هستند استفاده نمی‌نماییم، برنامه‌های ایجاد شده توسط ما به صورت پیش‌فرض بهینه‌سازی شده هستند. این امر علاوه بر افزایش میزان کاربرپسندی برنامه باعث کاهش هزینه‌ها نیز می‌گردد. برای نمونه ما از نرم افزار وردپرس که یک سرویس بلاگدهی محسوب می‌شود به منظور ساخت فروشگاه آنلاین استفاده نمی‌کنیم.

بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (سئو)

htmlpack تنها خدمات سئو کلاه سفید را به مشتریان خود ارائه می‌نماید. این خدمات شامل پیروی از رهنمودهای بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جستجو و افزایش سرعت و میزان کاربردپسندی برنامه‌ می‌باشد.

هیچ‌گونه تکنیک بهینه سازی وب سایت کلاه سیاه و یا خاکستری ارائه نمی‌شود. علت این امر جلوگیری از آسیب رسیدن به تجربه کاربری‌ست. ما همواره آماده‌ی پیاده‌سازی اهداف و ایده‌های مشتریان خود هستیم، با این حال چنان‌چه موردی را در تضاد با معیارها و استانداردهای تجربه کاربری و کاربرپسندی خود تشخیص دهیم پباده‌سازی را انجام نخواهیم داد.