طراحی وب سایت HTML5

در سال‌های اخیر با ظهور وسایل ارتباطی هوشمند و افزایش راه‌های دسترسی به اطلاعات و صفحات وب، وجود تکنولوژی‌ای کارآمد و با قابلیت تطبیق‌پذیری با انواع دستگاه‌های ارتباطی را اجتناب‌ناپذیر نموده است. ارائه استاندارد HTML5 از سوی کنسرسیوم وب جهان‌شمول پاسخی به این نیاز بوده است.HTML5 به عنوان آخرین نسخه زبان ابرمتن نویسیHTML – یکی از تکنولوژی‌های هسته‌ای وب – و جایگزینی برای زبان HTML4 نقش پررنگی در طراحی وبسایت های حرفه‌ای و کاربرپسند داشته است.

HTML5 و سئو

یکی از ویژگی‌های ارائه شده توسط زبان HTML5 امکان افزودن بار معنایی به صفحات است. این زبان با بهره‌مند بودن از المان‌های معناگرا قابلیت تعریف محتوای ابراطلاعاتی در اسناد اینترنتی را فراهم آورده است. با توجه به این‌که این‌ محتوای ابراطلاعاتی توسط موتورهای جستجو و مرورگرها به منظور درک بهتر محتوای اصلی صفحات قابل استفاده می‌باشند، استفاده از این زبان در روند بهینه‌سازی وبسایت (سئو) نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات سئوی ما می‌توانید بخش خدمات بهینه‌ سازی وب سایت را مطالعه نمائید.

ما در پروسه طراحی وب سایت و ساخت صفحات اینترنتی به‌طور پیش‌فرض از استاندارد‌ HTML5 و قابلیت‌های فراوان آن استفاده می‌نماییم. محتوای ابرمتنی صفحات وب سایت و اپلیکیشن های تحت وب به صورت معناگرا و همگام با استانداردها ایجاد شده و دسترسی به اطلاعات از طریق طیف گسترده‌ای از مرورگرهای وب و ابزارهای اطلاعاتی تضمین می‌گردد.