طراحی وب سایت واکنش گرا

در سال‌های اخیر، ظهور وسایل ارتباطی متنوع از جمله تلفن‌ های همراه هوشمند، تبلت‌ها و مانیتورهای با صفحه‌ نمایشگرهای متفاوت و افزایش میزان استفاده ازاین وسایل ارتباطی، ساخت وبسایتی پاسخگو و مطابق با ویژگی‌های متفاوت دستگاه‌های ارتباطی را از اهمیت فراوانی برخوردار ساخته است. تکنیک طراحی سایت واکنشگرا پاسخی به این نیاز است. با توجه به این‌که تعداد استفاده‌کنندگان از دستگاه‌‌های تلفن همراه در مقایسه با کاربران کامپیوترهای رومیزی در حال افزایش است، بکارگیری این تکنیک در فراهم آوردن تجربه‌ای روان و بهینه برای کاربران انواع دستگاه‌‌های ارتباطی بسیار موثر است.

HTMLPACK در روند طراحی وب سایت پاسخگو از نسخه سوم زبان استال نویسی CSS (و فریم‌ورک‌ های فراوان آن مانندBootstrap,Pure و Foundation)، زبان مارک‌آپ نویسی HTML5 و زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت استفاده می‌نماید. یک وبسایت ساخته شده نوسط تکنیک طراحی پاسخگو علاوه بر تطبیق‌پذیری با ویژگی‌های دستگاه‌های ارتباطی مختلف از سرعت و عملکرد بالایی نیز برخوردار خواهد بود.

طراحی واکنشگرا و سئو

استفاده از تکنیک ساخت سایت واکنشگرا علاوه بر فراهم آوردن تجربه‌ی کاربری مناسب برای کاربران تلفن همراه، در بهبود روند بهینه سازی وبسایت (سئو) نیز موثر است. در سال‌های اخیر موتورهای جستجو از جمله موتور جستجوی گوگل و بینگ مایکروسافت، معیار نحوه‌ی تطبیق‌پذیری یک وبسایت با دستگاه‌های ارتباطی مختلف را به الگوریتم‌های رتبه دهی به صفحات اینترنتی افزوده‌اند. این بدین معناست که طراحی سایت واکنشگرا در مقوله‌ی بازاریابی اینترنتی نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما در پروسه ساخت وبسایت واکنش گرا به‌طور پبش‌فرص از بهترین ابزارها و نکنیک‌های دسترس‌پذیری استفاده نموده و وبسایت‌های پاسخگو و اپلیکیشن‌ های موبایل را با توجه به رهنمود‌های موتورهای جستجو طراحی و پیاده‌سازی می‌نماییم.